Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nowe mieszkania Stegna

14 ogłoszeń

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Stegna Park II

Lipowa 32,Stegna

Mieszkania od 425 915 zł do 761 795 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:27,15 - 48,99 m²

Zaledwie 500 m od pięknej stegieńskiej piaszczystej plaży, w otoczeniu sosnowego lasu, znajduje się gotowy kompleks apartamentów wakacyjnych pod nazwą Stegna Park II. To doskonała propozycja.

Szczegóły inwestycji

308 943 zł21,65 m² 14 269,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oddanie do użytkowania latem 2026 roku kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! zamieszkaj lub wynajmij W sprzedaży lokale od 22 od 27m2 z możliwością połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

716 619 zł43,80 m² 16 361,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wasza rodzinna przystań nad Bałtykiem - własny apartament 500 m od plaży! Marzycie o porankach z zapachami sosnowego lasu i szumem fal w tle? Chcecie zapomnieć o corocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem Stegna

Stegna,pomorskie

439 830 zł27,15 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Grunwaldzka,Stegna

3 Mikrokawalerki od 21,65 m² do 24,33 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:21,65 - 24,33 m²

Prezentujemy nowoczesne, komfortowe apartamenty nad Bałtykiem, lokale od 21,16 m2 do 49,83 m2, zaufany administrator i operator najmu zarządzający obiektem, wynajem - średnio 145 dni w roku,.

Szczegóły inwestycji

425 915 zł27,39 m² 15 550,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament 500m od plaży - stegna park 2 Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa, lokal nr. 6 w budynku 32g -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Stegna,pomorskie

542 700 zł33,50 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stegna Park II - Twoje miejsce nad morzem lub inwestycja z potencjałem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnej inwestycji Stegna Park II - zlokalizowanej zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

403 000 zł24,33 m² 16 563,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Podana cena jest ceną brutto. Możliwość odliczenia podatku vat 23% po zakupie Prezentujemy nowoczesne, komfortowe apartamenty nad Bałtykiem, lokale od 21,16 m2 do 49,83 m2, zaufany administrator.

Szczegóły ogłoszenia

558 900 zł34,50 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5m2 położone w miejscowości Stegna, zaledwie 500 metrów od plaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł24,35 m² 16 406,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój apartament nad morzem. My zajmiemy się resztą! Zdjęcia przedstawiają profesjonalne wizualizacje tego lokalu- tak może wyglądać Twój apartament. Nasi specjaliści wykończą go zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł21,65 m² 17 551,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

358 800 zł22,43 m² 15 996,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

556 565 zł35,45 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z 1 sypialnią - stegna park 2 Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa, lokal nr. 12 w budynku 32h -.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł22,43 m² 17 030,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kompleks wypoczynkowy na Mierzei Wiślanej Jest to sprawdzone miejsce na mapie nieruchomości wakacyjnych w Polsce. Od 2017 roku cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Stegna,pomorskie

339 500 zł22 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera! zero dodatkowych prowizji! podana cena jest ceną brutto I jest do negocjacji! Poznaj zalety inwestycji: - 23 komfortowe apartamenty nad Bałtykiem - lokale od 21,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Stegna,pomorskie

303 500 zł22 m² 13 531 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament nad morzem | Idealny pod inwestycję i wynajem! Jeśli szukasz nieruchomości w otoczeniu lasu, 20 min spacerem od plaży, z ogromnym potencjałem najmu - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Stegna,pomorskie

303 500 zł22 m² 13 531 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

417 839 zł27 m² 15 255,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

713 294 zł49 m² 14 560 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,99m2 położone w miejscowości Stegna, zaledwie 500 metrów od plaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

716 620 zł44 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83m2 położone w miejscowości Stegna, zaledwie 500 metrów od plaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Stegna

Stegna,pomorskie

303 500 zł22 m² 13 531 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stegna

Stegna,pomorskie

718 372 zł43 m² 16 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament w Stegnie (pow. 43,57 m2) z własnym ogrodem (32 m2) i otoczony sosnowym lasem. Perełką tej nieruchomości jest ogród (32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Stegna

Stegna,pomorskie

439 830 zł27 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartament w Stegnie (pow. 27,39 m2) z własnym balkonem (ponad 10 m2) i otoczony sosnowym lasem Jest to apartament narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Stegna,pomorskie

381 000 zł21 m² 17 828,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny o powierzchni 21,37m nad Bałtykiem w Stegnie, idealne do dalszego wynajmu! Mieszkanie składa się z łazienki 3,93m , salonu a aneksem kuchennym 17,44m oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Stegna,pomorskie

303 500 zł22 m² 13 531 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny o powierzchni 22,43m nad Bałtykiem w Stegnie, idealne do dalszego wynajmu! Mieszkanie składa się z łazienki 3,23m , salonu a aneksem kuchennym 19,20m oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Stegna

Stegna,pomorskie

303 500 zł22 m² 13 531 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjny apartament z balkonem w centrum Stegny, na potrzeby własne lub inwestycyjne. Świetna lokalizacja, wysoki standard, nowoczesne rozwiązania, niecałe 2 km od morza, już.